Chcete nám pomoci?

Chcete nám pomoci?

Pokud jste se tak rozhodli, velmi si toho vážíme. Bez pomoci dárců, ať soukromých či firemních, sponzorů, nadací nebo obchodních partnerů bychom nemohli lidem se zdravotním postižením účinně pomáhat. Oceňujeme každou pomoc, bez ohledu na její formu a velikost. Níže najdete jak na to. Děkujeme!

“Mikrobusová” doprava

Podpořit můžete naši každodenní mikrobusovou dopravu nejmladších a také těžce postižených klientů.

Transp. účet: 1666666022/5500

Škola a její aktivity

Podpořit můžete také přímo naší školu a aktivity, které pravidelně pořádáme. Za každý příspěvek budeme nesmírně rádi.

Číslo účtu: 2800193938/2010

Provoz Arkadie

Podpořit můžete i ostatní aktivity a provoz Arkadie. Oceňujeme každou pomoc, bez ohledu na její formu a velikost. Díky vám můžeme pomáhat tam, kde je potřeba.

Číslo účtu: 15900693/2010

Podpořte nás

Pořízení a obnova vybavení pro střediska Arkadie

Podpořte nás

Ve všech případech vám na požádání vystavíme potvrzení o poskytnutí daru pro daňové účely. Vše spojené s darováním můžete projednat s Danou Orgoníkovou.

 Dana Kittlová (Orgoníková)

Dana Kittlová (Orgoníková)

orgonikova@arkadie.cz / Tel.: 608 800 160

Pracovnice pro marketing

Věcný dar nebo služba

Stejně tak můžete naši činnost podpořit věcným darem. Zde je dobře předem domluvit s Danou Orgoníkovou nebo přímo s vedoucími jednotlivých středisek konkrétní specifikaci, aby dar opravdu naší činnosti pomohl. I v tomto případě vám na požádání vystavíme potvrzení pro daňové účely v souladu s platnou legislativou.

Sponzoring

Vzhledem k velmi tenké hranici mezi právními formami pomoci je třeba o sponzoringu vždy jednat s vedením organizace.

Dobrovolnictví

Vzhledem k charakteru a šíři naší činnosti, která se ve valné většině odehrává v běžné pracovní době, je třeba dobrovolnickou činnost projednávat s Danou Orgoníkovou, případně s konkrétními vedoucími pracovníky jednotlivých středisek, kteří se budou snažit skloubit vaši nabídku s našimi potřebami.

Koupě výrobků našich chráněných dílen

Významnou pomocí je také koupě výrobků našich chráněných dílen, ať již v malém, v našem obchůdku, v e-shopu, či na prodejních akcích, nebo ve velkém, formou objednávek firemních dárkových předmětů pro zaměstnance či obchodní partnery k různým příležitostem. V případě těchto objednávek nás prosím kontaktujte.

Kontaktní formulář

Chcete se nás na něco zeptat nebo zařadit váš kontakt do seznamu pro zasílání pravidelných informací o činnosti Arkadie? Vyplňte prosím níže uvedené údaje a my vás budeme určitě kontaktovat.