Arkadie ocenila své příznivce

Arkadie ocenila své příznivce

             
             Již od roku 2000 předávají představitelé Arkadie nejvyšší ocenění příznivcům této organizace. Cenu Arkadie za rok 2023, určenou pro DPD CZ s.r.o., za ni převzal ředitel zákaznické péče, pan David Jeništa. Vedle této ceny předali pracovníci Arkadie patnáct čestných uznání sponzorům a dárcům, a další dvě ocenění obchodním partnerům. Cenu Arkadie in Memoriam za mimořádný přínos pro Arkadii určenou pro nestora Arkadie pana Josefa Hona, převzali jeho synové, Matěj a Martin Honovi.

             Přátelské setkání se uskutečnilo ve čtvrtek 25.4. 2024 v úpořinském středisku Arkadie, resp. v prostorách Krčmy na statku, která sídlí ve stejném objektu. Čestná uznání předávali sponzorům, ale také bývalým zaměstnancům a individuálním dárcům a významným obchodním partnerům jednotliví pracovníci Arkadie. Mezi těmi, kteří přebírali ocenění, byli například také personální ředitel AGC Flat Glass Czech, pan Libor Sehnal, zástupkyně Nadace ČEZ, paní Soňa Holingerová, nebo manažer firmy HM Profis s.r.o. pan Jaroslav Mašín. Na závěr se všichni ocenění se svými předávajícími společně vyfotili. 

             Po oficiální části se účastníci setkání společně ještě dlouho bavili v Krčmě na statku u výborného občerstvení, připraveného v jednotlivých střediscích Arkadie. Bylo si co povědět, jistě vznikly i nové náměty pro další spolupráci.

            Cena Arkadie je udělována od 10. výročí založení této neziskové organizace. Je reprezentována keramickým kachlem vyrobeným v chráněných dílnách a Arkadie ji uděluje významnému sponzorovi uplynulého roku. „Těch, kdo podporují Arkadii, je řada, bez nich by nemohla své služby poskytovat, výběr těch, které ocenit, je vždy poněkud náročné. Každopádně všem patří naše poděkování.“ vysvětluje Lenka Machaloušová, ředitelka společnosti. 

jmenný seznam oceněných ke stažení zde:
více fotografií z akce ke shlédnutí zde:Další novinky z Arkadie

Exkurze do čistírny odpadních vod v Bystřanech

Exkurze do čistírny odpadních vod v Bystřanech

Celý článek
Ples Arkadie 2024

Ples Arkadie 2024

Celý článek